50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel 50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel 50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel 50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel 50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel 50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel

50 KS SC/UPC SC/APC Single mode Simplex optické vlákno patch kabel SM vlákna propojovací kabel

1 133.95 Kč
Skladem
w25856

  • Položka Délka: 1m
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Značka: Erilles
  • Vlákno Typ: Single Mode

  • UPOZORNĚNÍ:

    1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není

    zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího.

    2.Důležité!!! Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo, po zadání objednávky

    3.Pro některé sepcial zemí, jako je Brazílie, Mexiko, E-balíček a China Post dodací lhůta může být kolem 20 až 90 dní Aplikace CATV, Optické vláknové komunikační systémy Optických vláken pro přenos dat Budově přístup k síti Kabelážní systém, ODF FTTX aplikace Vlastnosti Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty Dobré echangeabilityGood Odolnost, Vysoká teplotní stabilita CE,ROHS,FCC

    Vlastnosti 1) typ Konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Objímka End-face: PC, UPCAPC 3) Základní Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um nebo 62.5/125um) 4) Kabel Množství: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Průměr Kabelu: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Délka Kabelu: 1, 2, 3 m nebo upravené 7) typ Kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Obrněná

    Specifikace Specifikace Jednotky FC, SC, LC/Pancéřované Kabely, ST, MU, MT-RJ, MPO E2000 Single-mode, Multi-mode, Single-mode, Multi-mode, Single-mode, Multi-mode, Single-mode PC, UPC, APC PC PC PC PC UPC UPC PC PC APC průchozí útlum dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 útlum dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Vlnová délka nm 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510 Zaměnitelnost dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 dB Vibrace ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Provozní teplota ℃ -40~75 -40~75 -40~75 -40~75 Skladovací teplota ℃ -45~85 -45~85 -45~85 -45~85 průměr Kabelu mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 Jak Správně Vybrat Optický Kabel Typ PS:rozdíl a OM3 OM4 vlákno režimu jako následující

    1. OM4 byl vyvinut speciálně pro VSCEL laserový přenos a umožňuje 10 Koncert / druhý odkaz vzdálenosti až 550 Metrů (ve srovnání s 300 M s OM3).

    2. Efektivní modální šířkou pásma pro OM4 je více než dvakrát vyšší než OM3.

    3. Pro OM4 patch kabel je 4700 MHz.km, zatímco pro OM3 to je 2000 MHz.km. Označení Vlákno Dia.(µm) Typ Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimode 2000M 275M 550M 33M Není podporováno Není podporováno OM2 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 82M Není podporováno Není podporováno OM3(Laser Optimized) 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 300M 100M(SR4) 100M(SR4) OM4(Laser Optimized) 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 400 M 150 M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000M 5 km na 1310nm 5 km na 10 km 1310nm na 1310nm N/A N/A

    Štítky: vlákno patch kabel, patch kabely pro kytaru pedál efekt, optický jumper, sm hračka, sex, sm, kabel optický sc apc, kabel kytara pedál, kabel rj11 rj45, kabel ethernet pack, kytara patch.

  • Recenze (1)

    • Verdum80

      Am Satisfied

    Napsat recenzi

Související produkty